Rozpoczęcie sezonu koła "Familia"

ndz., 2019-03-24
60zł

ROZPOCZĘCIE SEZONU KOŁA "FAMILIA"
WYCIECZKA AUTOKAROWA, KRAJOZNAWCZO-TURYSTYCZNA ZWIEDZANIE MIASTA: HRADEC KRALOVE

CENA ZAWIERA PRZEJAZD+ koszt przewodnika - 60 zł + płatny dodatkowo bilet na Białą Wieżę 60 Kć

WARUNKI UCZESTNICTWA:
*5 zł dodatkowa opłata dla osób niezrzeszonych w PTTK.
Cena biletu jest uzależniona od ilości osób uczestniczących w wycieczce i indywidualnych zniżek, podana cena odnosi się do biletów płatnych 100% i bez zniżek.
Wycieczki organizowane przez Koło “Familia” są wycieczkami pieszymi / górskimi i wymagają dobrej kondycji.
Imprezy organizowane wynajętym autokarem lub transportem publicznym PKP i PKS – uczestnicy ubezpieczają się indywidualnie, członkowie PTTK są ubezpieczeni jeżeli mają opłaconą składkę na dany rok (2019).
Koło „FAMILIA” zastrzega sobie prawo zmiany ceny lub harmonogramu każdej z imprez z przyczyn niezależnych od organizatora lub zdarzeń losowych.
Pytania i zapisy na wycieczki: MAREK JECHNA 607 608 277 pmjj@wp.pl

Koło terenowe "Familia"

Polichromia brzeska

sob., 2019-04-06
90zł

Szlak polichromii brzeskich obejmuje 14 zabytkowych kościołów, w większości doskonale zachowanych, liczących sobie ponad 600-lat, murowanych, wiejskich świątyń. Prawdziwą ciekawostką są jednak polichromie, najlepiej zachowane: w Małujowicach.
Zwiedzimy też (z przewodnikiem) sam Brzeg, z Zamkiem Piastów Śląskich zwanym Śląskim Wawelem;
zobaczymy układ urbanistyczny Starego Miasta;
Ratusz oraz piękne kościoły.
Obiad w drodze powrotnej

BORT Ząbkowice Śląskie

Góry Orlickie (Czechy)

ndz., 2019-04-14
45zł

KWIECIEŃ 14 (NIEDZIELA) – GÓRY ORLICKIE(CZECHY)

WYCIECZKA AUTOKAROWA (GÓRSKA)

TRASA: CERVENA VODA – ANENSKY VRCH(992) – HANICKA (MUZEUM – BUNKRY) - NERATOV (KOŚCIÓŁ I BROWAR)

DŁUGOŚĆ TRASY 14 km; PRZEWYŻSZENIE 457 m.

CENA zł 30 LUB 40 + 5 zł*

WARUNKI UCZESTNICTWA:
*5 zł dodatkowa opłata dla osób niezrzeszonych w PTTK.
Pytania i zapisy na wycieczki: MAREK JECHNA 607 608 277 pmjj@wp.pl

Koło terenowe "Familia"